Kahramanmaraş kaporta, boya, boya servisi, pasta cila, oto kaporta, göçük düzeltme, kaportası, kahramanmaraş en iyi kaporta 
05382014277 info@otoozkan.com

Hakkımızda


Oto Özkan Kaporta Servisi olarak müşteri odaklı servis anlayışı ile verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede kalmasını sağlarız. Her türlü teknik donanım, konusunun uzmanı güler yüzlü kadromuz, başarılı bir ekip çalışması ile sizlere hızlı ve güvenilir servis imkanı sunar.

Aracınızın kaporta boya hasarı servisimizde, uzman kadromuz ve teknoloji ile donatılmış cihazlarla, aracınızın standartlarında ve en iyi kalitede onarılır. Sizin ve sevdiklerinizin hayatlarınızı taşıdığınız aracınızı hasar sonrasında, aracınızı ilk aldığınız hale getiririz.

Kaporta parçaları aracın içini dışarıdan gelen etkilere karşı korur ve güvenlik ile araç estetiğini birlikte sağlar. Aracın birçok kaporta parçası diğerleri ile düzgün bir şekilde monte edilebilmeli ve kullanım ömrü için gerekli kurallara uymalıdır. 

Öncelikle hiçbir zaman bir hasar durumuyla karşılaşmamanızı dileriz. Ancak, böyle bir durumla karşılaştığınızda;  0538 201 42 77 no'lu telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz. 
Gerekli hasar onarım prosedürleri, işin tamamlanması için gerekli süre ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamak için zaman ayırmaktan memnuniyet duyarız.


© 2017 Sanalpark . Tüm Hakları Saklıdır.